Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

LIMBA GERMANA LA NIVEL DE CONVERSATIE ESTE OBLIGATORIE VA RUGAM SA NU VA DEPUNETI CV-UL DACA NU STITI LIMBA GERMANA Pentru ca oamenii nu au ideee ce inseamna sa suni la o ora nepotrivita va rugam sa nu ne sunati decit intre orele 10-17 ora Germaniei. Selectionam ospatarita cu experienta, vorbitoare de limba germana, pentru a lucra intr-un restaurant hotel pe insula Rügen in Germania . Virsta maximum 35 de ani-femeie Atributii: - aranjarea meselor; - primirea clientilor; - prezentarea meniului; - luarea comenzilor; - pregatirea bauturilor; - servirea clientilor; - debarasarea meselor; Se lucreaza 8ore/ zi cu o zi libera pe saptamina sau 2 zile libere pe saptamana Cazarea este intr-o camera cu doua paturi Contractul este de pe data de 15.04.2014 -15.10.2014 Transportul din RO-Germania nu se plateste salarizarea este de 1200€/luna brutto +bacsis ca 500€/luna Cazarea costa 5€/zi Mancarea nu se asigura.Exista posibilitatea de a cumpara in restaurant mancare ieftina pentru personal

Cerinte

- seriozitate, indemanare, experienta de chelnerita;aspect placut - cunostinte de limba germana conversational; -rezistenta la stress Transportul din RO-Germania nu se plateste salarizarea este de 1200€/luna brutto +bacsis ca 500€/luna Cazarea costa 5€/zi Mancarea nu se asigura.Exista posibilitatea de a cumpara in restaurant mancare ieftina pentru personal Comisionul nostru este de 500€ si se retine din primul salariu