Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza Ospatarita/Ajutor de bucatar pentru un restaurant/club din Franta. Sarcinile postului includ: - primirea clientilor si stabilirea relatiei cu acestia; - preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista; - servirea meniurilor si debarasarea meselor; - pregatirea mancarurilor din retetarul unitatii in conformitate cu standardele in vigoare; - asigurarea curateniei bucatariei si restaurantului; - asumarea responsabilitatii pentru corectitudinea intocmirii si incasarii notelor de plata /facturilor. Se ofera: - salariu brut de 1500 Euro/luna; - cazare si transport asigurat; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- studii medii finalizate; - experienta pe o pozitie similara atat in tara cat si in strainatate; - cunostinte avansate de limba franceza; - capacitate de a pregati produse alimentare reci si calde in conformitate cu meniul restaurantului; - persoana dinamica, eficienta, disciplinata si cu aspect fizic placut;