Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza OSPATARITE in Belgia. Recrutam ospatarite pentru un restaurant cu specific mediteraneean din orasul Barchon, Belgia. Sarcinile postului includ: - promovarea produselor si serviciilor restaurantului; - relationarea cu clientii restaurantului; - intocmirea listelor cu cerintele clientilor; - servirea meniurilor intr-o maniera profesionista si debarasarea meselor; - intocmirea notei de plata corespunzatoare fiecarui client si incasarea contravalorii acesteia; - pregatirea locului de servire pentru noua comanda; - mentinerea unui mediu de lucru sigur si curat. Beneficii: - salariu brut de 1500 Euro/luna; - se ofera cazare in locatia de lucru; - mediu de lucru tanar si activ; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- studii medii finalizate; - experienta pe o pozitie similara; - atestat de ospatar reprezinta un avantaj; - cunostinte avansate de limba franceza; - abilitati foarte bune de comunicare; - persoana empatica si responsabila; - prezenta eleganta; - disponibilitate de a lucra in weekend.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala