Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Restaurantul unui hotel situat in Paphos, angajeaza ospatari/ospatarite cu experienta in urmatoarele conditii: -Contract incheiat potrivit legii cipriote pentru o durata minima de 6 luni, cu posibilitate de prelungire; -Program de lucru zilnic de 9/10 ore, 6 zile pe saptamana,o zi libera. -Salariu lunar net 750 euro + Tips -Cazarea si masa sunt asigurate gratuit Atributii: preluarea comenzilor, servirea clientilor, incasarea platii, curatenie la locul de munca, alte sarcini primite de la sefii ierarhici. Persoanele interesate de oferta sunt rugate sa transmita CV in limba engleza insotit de foto color full body, de preferat de la locul de munca, inclusiv la adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte minime obligatorii: -experienta pe post similar in Romania sau in strainatate -cunostinte de limba engleza la nivel avansat. -disponibilitate de lucru in regim de program prelungit -comportament civilizat fata de clienti -adaptabilitate la conditiile de munca si obiceiurile tarii