Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam ospatarite pentru a lucra in restaurantul unui hotel din Pedullas(Muntii Trodos, zona Paphos). Se asigura contract pentru o perioada de minim 6 luni cu posibilitate de prelungire.Contractul se va semna anterior plecarii din Romania.Atributii: Servire clienti, primirea platilor, debarasare, curatenie la locul de munca. Angajatorul asigura: cazare si masa gratuite, asigurari sociale platite. Salariul lunar va fi in cuantum de 700 euro net. Programul de lucru nu include acordarea de zile libere in timpul sezonului turistic.Se lucreaza zilnic 10-12 ore. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu CV in limba engleza si foto color full body-recenta-inclusiv pe adresa de e-mail a societatii.

Cerinte

Cerinte minime pentru ocuparea postului: -experienta pe post similar -cunostinte de limba engleza sau greaca nivel conversational.Vor avea prioritate candidatii care cunosc si limba rusa -adaptabilitate la conditiile de lucru si obiceiurile tarii -comportament civilizat fata de clienti, colegi, etc -disponibilitate pentru lucru in regim de program prelungit