Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru angajator din Italia doua ospatarite cu experienta, bune cunoscatoare ale limbii italiene. Angajarea se face conform legii italiene pentru durata nedeterminata, dupa expirarea perioadei de proba. Atributii: servire clienti, preluare comenzi, incasare contravaloare comanda, debarasarea meselor, pastrarea curateniei la locul de munca. Se lucreaza cu program de 8 ore zilnic, 6 zile pe saptamana. Angajatorul ofera gratuit cazare si masa. Salariul se plateste lunar, in cuantum de 800 euro net. Aplicantii realmente interesati de aceasta oferta de munca sunt rugati sa trimita CV insotit de foto recenta full body inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Pentru a fi acceptati candidatii vor indeplini urmatoarele cerinte: -experienta de munca pe post similar -persoana tinara, dinamica, adaptabila cerintelor si standardelor de lucru ale angajatorului strain -cunostinte de limba italiana nivel mediu/avansat -seriozitate -disponibilitate de lucru peste orele de program( la solicitarea angajatorului) - comportament civilizat atat fata de clienti cat si fata de sefii ierarhici.