Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere job OSPATARITE CU EXPERIENTA SI LIMBA ITALIANA MEDIU VORBIT VARSTA MAXIMA 35 ANI SALARIU 900 EURO IN PRIMA LUNA ,DUPA CARE AJUNGE LA 1000 EURO LUNAR CAZAREA SI MASA SUNT ASIGURATE DE ANGAJATOR CONTRACT PANA IN SEPTEMBRIE CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE PLECARI IMEDIATE COSTURI 200 RON FISA INSCRIERE ACCEPT PLECARE 150 EURO COMISION AGENTIE LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE PLECARE 300 EURO APLICANTA SA AIBA LA EA IN ITALIA PLATITI TAXEE ANGAJARE SI ACTE Cerinţe job FEMEI CU VARSTE CUPRINSE INTRE 19-35 ANI APTE DE MUNCA CLINIC SANATOASE FARA ANTECEDENTE PENALE EXPERIENTA IN DOMENIU SI LIMBA ITALIANA MEDIU VORBIT PLECARE, IN 5 ZILE LUCRATOARE DE LA DEPUNEREA DOSARULUI Pentru detalii despre fisa de inscriere, participare si aplicare, trimiteti e- mail la adresa italiajobsinternational@gmail.com Sau sa sunati la urmatoarele telefoane :Mobil : -0770.984.393---0766.718.274

Cerinte

Femei cu varste cuprinse intre 18-35 ani prezentabile, serioase, apte de munca , clinic sanatose fara antecedente penale,Limba italiana se cere mediu vorbit Experienta si calificarea constituie un avantaj dar nu sunt obligatorii

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala