Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXELOR DE MEDIERE DIN SALARIU !!! DESCRIERE Restaurante selecte din ROMA si NAPOLI angajeaza urgent OSPATARITE Principalele responsabilitati: - aranjarea meselor; - primirea clientilor; - prezentarea meniului; - luarea comenzilor; - transmiterea comenzilor la bucatarie / bar; - servirea clientilor; - debarasarea mesei; - mentinerea curateniei in restaurant; - mentinerea standardelor si procedurilor de igiena; - promptitudine in servirea clientilor; - consilierea clientilor conform preferintelor culinare; - precum si alte responsabilitati ce decurg din acest post. SE OFERA: - pachet salarial excelent: salariu 700 EURO net / luna (in luna Mai) apoi creste in Iunie la 800 Euro si Iulie si August 900 Euro + tips; - cazare GRATUITA; - masa GRATUITA; - asigurarile sociale sunt platite de catre angajator; - preluare de la aeroport; - monitorizare pe toata perioada contractului. - in functie de cv-uri se poate accepta si cuplu.

Cerinte

CERINTE: - cunostinte de limba italiana la nivel mediu/avansat, precum si de limba engleza; - calificarea in domeniu prezinta avantaj; - experienta de minim 6-12 luni pe pozitia dorita; COSTUL PROGRAMULUI: A) Taxa de procesare a dosarului : 360 RON – se plateste la semnarea contractului de mediere. B) Taxa de mediere - In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care vi se potriveste: - 270 EURO – Se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program. - 324 EURO - Se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea din tara. - 432 EURO - Se plateste din primul castig salarial. - 540 EURO - Se plateste in 3 rate lunare, din castigul salarial, cate 180 EURO / luna. + Taxa plasament: 300 Euro (platibili la partenerul din Italia, in momentul in care ajungeti in ITALIA). C) Biletul de avion.