Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIERE: Selectam URGENT 4 OSPATARITE pentru o CAFETECA din CIPRU - Limassol. Principalele responsabilitati: - aranjarea meselor; - primirea clientilor; - prezentarea meniului; - luarea comenzilor; - transmiterea comenzilor la bucatarie / bar; - servirea clientilor; - debarasarea mesei; - mentinerea curateniei in restaurant; - precum si alte activitati cerute de catre angajator. SE OFERA: - contract legal pe 1 an cu posibilitatea de a fi prelungit; - programul de lucru: 9 ore/zi (07:00 - 16:30) cu pauza de masa, 6 zile/saptamana (Duminica - zi libera); Pachet salarial excelent: 1) 800 EURO/luna salariul NET + ore suplimentare, daca este cazul, platite extra; 2) cazare GRATUITA utilitata cu toate echipamentele necesare; 3) contributiile sociale platite de angajator.

Cerinte

CERINTE: - se cere engleza la nivel conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj; - experienta in domeniu constituie avantaj; - persoana trebuie sa aiba personalitate placuta; - sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica. COSTUL PROGRAMULUI: - 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar. - 360 EURO - Comision de mediere (se achita la semnarea contractului de munca). PROMOTIE!!! Persoanele care se inscriu pana la data de 31 IANAURIE platesc doar 260 EURO. - Biletul de avion. VA DORIM SUCCES! Pentru DETALII AMANUNTITE si programari la inscriere contactati consultantii nostrii