Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam doua ospatarite pentru restaurant din Salonic. Experienta de munca pe post similar constituie un avantaj.Durata contractuala se negociaza cu angajatorul.Contractul de munca este supus exigentelor legii din Grecia. Atributii: preluare comenzi de la clienti, conversatie civilizata cu clientii localului, servirea clientilor, debarasarea meselor, incasarea contravalorii comenzii, mentinerea curateniei la locul de munca.Program de lucru:zilnic 9 ore, 6 zile de munca pe saptamana. Se asigura cazarea si masa gratuit.Salariul lunar este in suma de 600 euro/net+tipsuri. Candidatii care manifesta real interes pentru aceasta oferta sunt rugati sa trimita CV si fotografie recenta full body inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea posturilor: -experienta pe post similar; un avantaj il constituie munca in afara granitelor Romaniei -cunostinte de limba engleza si/sau greaca nivel mediu-avansat -disponibilitate de lucru in regim de program prelungit si conditii de stress -adaptabilitate la conditiile de lucru -comporatament civilizat fata de sefii ierarhici, colegi si clienti -seriozitate