Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- 5 posturi de ospatarite in Halkidiky Grecia,salariul 800 euro + tips, cazare asigurata si masa. - 5 posturi de ospatarite in Halkidiky Grecia,salariul 800 euro + tips, cazare asigurata si masa. - 5 posturi de ospatarite in Halkidiky Grecia,salariul 800 euro + tips, cazare asigurata si masa. - 5 posturi de ospatarite in Halkidiky Grecia,salariul 800 euro + tips, cazare asigurata si masa. Aplicati cu cvin limba engleza + poza fullbody pe adresa de mail al companiei.

Cerinte

- 5 posturi de ospatarite in Halkidiky Grecia,salariul 800 euro + tips, cazare asigurata si masa. - 5 posturi de ospatarite in Halkidiky Grecia,salariul 800 euro + tips, cazare asigurata si masa. - 5 posturi de ospatarite in Halkidiky Grecia,salariul 800 euro + tips, cazare asigurata si masa. - 5 posturi de ospatarite in Halkidiky Grecia,salariul 800 euro + tips, cazare asigurata si masa. Aplicati cu cvin limba engleza + poza fullbody pe adresa de mail al companiei.


Joburi similare