Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIERE Restaurante selecte din ROMA si NAPOLI angajeaza urgent OSPATARITE Principalele responsabilitati: - aranjarea meselor; - primirea clientilor; - prezentarea meniului; - luarea comenzilor; - transmiterea comenzilor la bucatarie / bar; - servirea clientilor; - debarasarea mesei; - mentinerea curateniei in restaurant; - mentinerea standardelor si procedurilor de igiena; - promptitudine in servirea clientilor; - consilierea clientilor conform preferintelor culinare; - precum si alte responsabilitati ce decurg din acest post.

Cerinte

CERINTE: - cunostinte de limba italiana la nivel mediu/avansat, precum si de limba engleza; - calificarea in domeniu prezinta avantaj; - experienta de minim 6-12 luni pe pozitia dorita; SE OFERA: Se ofera: - pachet salarial excelent: salariu 700 EURO net / luna (in luna Mai) apoi creste in Iunie la 800 Euro si Iulie si August 900 Euro + tips; - cazare GRATUITA; - masa GRATUITA; - asigurarile sociale sunt platite de catre angajator; - preluare de la aeroport; - monitorizare pe toata perioada contractului. - in functie de cv-uri se poate accepta si cuplu. COSTUL PROGRAMULUI: - 250 EURO - comisionul catre agentia noastra ; - 300 EURO - comisionul catre partenerul din Italia; - Biletul de avion;