Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam, pentru plecare urgenta la post, trei doamne/ domnisoare cu experienta in munca de barman/ospatar, vorbitoare ale limbii italiene nivel mediu/avansat. Posturile vacante sunt la restaurantul unui hotel din Pescara.Perioada contractuala initiala: 4 luni.Sunt posibilitati de prelungire a contractului pentru persoanele care fac fata postului. Se asigura cazare si masa gratuite.Salariul se plateste lunar si va fi de 800 euro bani in mana. Programul de lucru obisnuit: 6 zile saptamanal, 9-10 ore zilnic. Asteptam CV in limba romana sau in limba italiana insotit de foto color inclusiv pe email.Va stam la dispozitie la telefon pentru relatii suplimentare.

Cerinte

Cerinte minime obligatorii: - persoana tinara, dinamica, cu dorinta de a munci -foarte bune cunostinte de limba italiana - experienta pe post similar in Romania si/sau strainatate - disponibilitate pentru lucru in regim de program prelungit - comportament civilizat