Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatia: Café Bar, situat in Kathikas Village langa Paphos si Coral Bay, Cipru. Postul: Barmanita/Ospatarita - Prepararea si servirea bauturilor, cafele si snacks-uri, servicii cu clientii, curatarea si intretinerea spatiului de lucru, inventar. Program: se lucreaza 6 zile/saptamana, 8 ore/zi, in schimburi: 1 saptamana dimineata, 1 saptamana seara. Salarizare: 600 Euro in mana, plus tips. Se ofera cazare gratuita, mese in timpul programului si asigurari sociale. Cerinte: Femei, minim 25 ani, cu experienta in domeniu si vorbitoare de limba engleza. Se lucreaza pe toata perioada anului, nu este un job sezonier. Cautam persoane dispuse sa inceapa cat mai repede!

Cerinte

Postul: Barmanita/Ospatarita - Prepararea si servirea bauturilor, cafele si snacks-uri, servicii cu clientii, curatarea si intretinerea spatiului de lucru, inventar. Program: se lucreaza 6 zile/saptamana, 8 ore/zi, in schimburi: 1 saptamana dimineata, 1 saptamana seara. Salarizare: 600 Euro in mana, plus tips. Se ofera cazare gratuita, mese in timpul programului si asigurari sociale. Cerinte: Femei, minim 25 ani, cu experienta in domeniu si vorbitoare de limba engleza.