Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY SRL recruteaza doua ospatarite(sau un cuplu) care cunosc limba engleza nivel mediu si sunt dispuse sa lucreze in restaurantul unui hotel din Trodos-Cipru. Contractul se incheie potrivit legii cipriote pentru o perioada initiala de minim 12 luni, existand posibilitatea prelungirii duratei contractuale. Atributii: preluare comenzi, servirea clientilor, debarasarea meselor, incasarea pretului comenzii, pastrarea curateniei la locul de munca, etc. Angajatorul ofera: cazare si masa gratuite, asigurari sociale platite.Salariul se plateste lunar si este in cuantum de 700 euro net/persoana.Angajatorul nu asigura transportul via Romania_Cipru. Programul zilnic de lucru: 10-12 ore.Saptamanal se vor lucra 6-7 zile.Ziua libera se acorda in functie de posibilitatile angajatorului. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV in limba engleza insotit de foto color full body, recenta, pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte minimale pentru ocuparea postului: -experienta pe un post similar in Romania/strainatate -cunostinte limba engleza nivel mediu/avansat -comportament civilizat, solicitudine fata de clienti -adaptabilitate la conditiile de munca si obiceiurile tarii -disponibilitate de lucru in regim de program prelungit -stare de sanatate foarte buna -lipsa antecedente penale