Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Femei pentru Hotel-Restaurant necalificate /calificate, Ajutor ospatarite,–salariu-750 euro cazare si masa asigurata Ospatarite /Barmanite --salariu 900-1000 euro cazare si masa asigurata de angajator Varste cuprinse intre 19-45 ani Perioada contractuala minim 3 luni maxim 30 decembrie 2011 cu posibilitate de prelungire la cererea dvs dupa sarbatori Asigurari sociale si medicale platite de angajator Plecari incepand cu 05 MAI in fiecare saptamanatoata luna Mai si Iunie Taxa fisa inscriere procesare dosar -200 ron Taxa mediere la semnarea contractului de plecare 150 euro SOLICITATI FISA DE INSCRIERE,SI PASII DE URMAT IMPREUNA CU DETALII SI ACTE NECESARE DE PLECARE PE ADRESA accesm.office@gmail.com Sau sa sunati la Mobil : ---0766.718.274 -SAU—0770.984.393 Zilnic de luni-sambata intre 10-19

Cerinte

Femei cu varste cuprinse intre 19-45 ani apte de munca clinic sanatoase, fara antecedente de nici un fel Experienta si calificarea constituie un avantaj si nu este obligatorie Salariile sunt cotate in functie de experienta, calificare si /sau limba engleza