Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTACRED ALI selecteaza candidai(femei) pentr ocuparea a 15 posturi vacante de ospatarite( barmanite) pentru restaurante din Cipru. Se incheie contract de munca pentru o durata de 6 luni. Programul de munca este structurat dupa cum urmeaza: saptamanal se lucreaza 6 zile, o zi fiind libera. Programul de lucru zilnic este de 9 ore.Cazarea si masa sunt asigurate de catre angajator, gratuit. Salariul este platibil o data pe luna fiind intre 650-700 euro net.Se acorda dupa 6 luni lucrate concediu platit de 28 zile( 90%din salariul de baza). Salariul poate fi transferat in Romania prin VISA CARD.

Cerinte

Aplicantii trebuie sa corespunda urmatoarelor cerinte: -doamne/domnisoare tinere, cu aspect fizic placut, sociabile, vorbitoare ale limbii engleze-cel putin nivel conversational. De preferat este trimiterea pe adresa de e-mail a societatii a unui CV in limba engleza, insotit de o fotografie corp intreg , tinuta decenta.