Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Constanta

Descrierea jobului - România

Număr poziţii: 5 Dată începere: imediat Ofertă: Salariu: 2600 – 3000 lei brut Oportunitatea de a lucra la standarde europene Cerinţe: Limba germană citit/ scris/ vorbit C1-C2 Limba engleză citit/ scris/ vorbit C1-C2 Domiciliul în Bucureşti Dorinţa de a învăţa şi a promova în cadrul companiei Vă rugăm aplicaţi doar cu CV în limba engleză. Numai candidaţii selectaţi vor fi contactaţi!

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Arata anuntul si prietenilor tai