Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Metoda de terapie BIOLUMINIS, este o procedura de ultima generatie, ce se foloseste atat pentru imbunatatirea sanatatii cat si pentru tratamente de infrumusetare. Personalul de specialitate medical si al saloanelor de cosmetica, ne pot contacata pentru detalii. Intelegerea reactiilor biologice la efectele fotonilor proveniti de la lumina solara si cosmica, ce interactioneaza cu biofotonii emisi de celule, poate conduce la reechilibrarea mai multor disfunctii organice. In Estetica, datorita principiului de regenerare celulara, pielea reactioneaza pozitiv, observandu-se dupa cateva minute disminuirea ridurilor pentru o lunga perioada, tonifierea pielii etc ...bioluminis.blogspot.com Fotonii proveniti din aplicarea filtrelor Bioluminis, pot fi folositi ca bioreceptori naturali ai organismului. Compania Bioluminis este prezenta in peste 40 de tari. Daca doriti sa folositi metoda Bioluminis pentru imbunatatirea sanatatii si ca tratamente de infrumusetare, ne puteti contacta.

Cerinte

Sarcini: -Abilitati de comunicare in prezentarea ofertelor, bun organizator, meticulos, persuasiv, doritor sa promoveze MLM-lui; -In situatia vanzarii directe, nu este nevoie de abilităţi deosebite, produsele sunt foarte bune, se vand singure, doar trebuie aratate / date in proba. Cerinţe profesionale: -Insusirea produselor, a formelor si metodelor de contactare / abordare a persoanelor; -Intocmeste documentele pentru inscrierea viitorilor consultanti, comenzi produse; -Tine legatura permanenta cu sponsorul, care este obligat sa-l ajute in orice situatie; Constituie avantaj: -Este bine daca se cunoaste folosire PC-lui si detineti cunostinte medicale; Beneficii: -Persoanele interesate vor primi un glog gratuit, carti de vizita, indrumari pentru promovarea pe internet a afacerii/produsele, pe anunturi gratuite, directoare etc, precum si direct clientilor folosind cataloagele si produsele, listele de preturi s.a. -Program flexiibil. Mediu de lucru atractiv; -Seminar gratuit şi formare profesională gratuita în Bucureşti; -Aveti numai de castigat: compania nu impune target lunar, nu impune un anumit volum pe vanzarea lunara, nu cere o anumita valoare pe comanda produselor, lucrati cat si cand doriti; -Comisioane din revanzarea produselor, precum si pasiv, functie de rang, conform Planului de marketing; -Procent 5% - 40% lunar, din valoarea produselor vandute personal cat si de catre membrii retelei; Program de lucru: Vi-l faceti singur, functie de ceea ce va doriti Salar: -Cel pe care vi-l realizati din revanzarea produselor, comisionul rezidual functie de rangul ocupat etc. Ca distribuitor al produselor beneficiati de promotii si de alte avantaje. Pentru mai multe informaţii, contactaţi-ne.