Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie americana de telecomunicatii, in plina dezvoltare la nivel mondial, care ofera servicii de telefonie fixa VoIP, videoconferinta, fax, voicemail . Urmeaza telefonia mobila si internetul de mare viteza.

Cerinte

Promovarea si vanzarea de servicii de telecomunicatii, in calitate de partener-asociat, pe baza de franciza . Beneficii oferite: - program propriu de lucru, functie de timpul disponibil; - instruire gratuita de catre firma; - bonus pentru inscrisii directi (de la 10 pana la 200 euro) - venituri recursive, in crestere, luna de luna; - convorbiri telefonice gratuite si nelimitate in reteaua proprie interna si internationala; - convorbiri internationale fara taxe de roaming; - diminuarea propriei facturi telefonice pana la valoarea de zero lei; - materiale de marketing personalizate; - pentru persoanele interesate promovarea rapida in cariera; Cerintele postului - varsta minima 18 ani; - conexiune internet; - abilitate lucru in internet; - persoana comunicativa; - abilitati de comunicare; - persoana optimista si dornica de castiguri; - persoane receptive la nou, usor adaptabile. Persoana contact MIHAI Ion, 0722365885, e-mail ihmihai17@yahoo.com