Detalii loc de munca

Descrierea jobului

MonaVie ne indruma pe calea pentru o sanatate mai buna prin produsele sale nutritionale de calitate premium. MonaVie ne ofera o solutie in timp util la provocarile de astazi si ne arata cum sa pierdem in greutate intr-un mod sanatos si eficient. Produsele antioxidante MonaVie contin fibre benefice, vitamine esentiale pentru a sprijini si sustine starea dumneavoastra generala de sanatate. Oameni din intreaga lume experimenteaza si se bucura de aroma si beneficiile produselor oferite de MonaVie, formulate stiintific, produse de calitate, deosebit de apreciate. Beneficii Oferite Produse de calitate fabricate in USA. Planul de compensare este unul binar, foarte generos. Comisioane in numar de 10, care ne asigura castiguri saptamanale, functie de activitatea depusa. Formeaza-ti propria echipa de parteneri de vanzari si vei castiga din vanzarile lor. Vei fi ajutat de catre sponsor permanent, in functie si de efortul tau. Libertatea de a lucra dupa propriile reguli si propriul program. Venituri suplimentare in functie de implicarea Dvs. Pentru a va face o idee despre noi, despre modul nostru de lucru, despre avantajele extraordinare ale planului nostru de marketing, despre calitatea si exclusivitatea produselor comercializate (gama care va fi in scurt timp largita si diversificata) etc., acceseaza monavie-romania

Cerinte

Cerinte Abilitati bune de comunicare; Seriozitate si ambitie (cu cat te implici mai mult, cu atat vei castiga mai mult); Cunostinte minime de operare PC; Dorinta de castig. Experienta in vanzari directe reprezinta un plus, dar nu este obligatorie. Castigul este functie de activitatea desfasurata