Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OrGano Gold a luat nastere din ideea unor cunoscatori a beneficiilor terapeutice ale ciupercii Ganoderma, care si-au unit eforturile cu unul dintre cei mai priceputi dezvoltatori in distribuirea produselor pe internet, avand ca scop intrajutorarea, crearea si dezvoltarea unei atitudini sanatoase si a unei afaceri profitabile. Daca vreti sa promovati, veti avea blog gratuit, carti vizita etc. Intra pe site businessforhome . org si observa ca se castiga cei mai multi bani cu aceasta afacere, desi este la inceput (sunt cele mai multie persoane milionare). -Program flexiibil, mediu de lucru atractiv; -Seminar gratuit şi formare profesionala gratuita in Bucureşti; -Aveti numai de castigat: compania nu impune target lunar, nu impune un anumit volum pe vanzarea lunara, nu cere o anumita valoare pe comanda produselor, lucrati cat si cand doriti; -Comisioane din revanzarea produselor, precum si pasiv, functie de rang, conform Planului de marketing; -Procent 5% - 40% lunar, din valoarea produselor vandute personal cat si de catre membrii retelei; Puteti deveni distribuitor al produselor si beneficia si de alte avantaje. Pentru mai multe informaţii, contactaţi-ne.

Cerinte

-Abilitati de comunicare in prezentarea ofertelor, bun organizator, meticulos, persuasiv, doritor sa aplice regulile MLM-lui; -Este bine daca se cunoaste folosire PC-lui si detineti cunostinte medicale; -Insusirea produselor, a formelor si metodelor de contactare / abordare a persoanelor; -Intocmeste documentele pentru inscrierea viitorilor consultanti, comenzi produse; -Tine legatura permanenta cu sponsorul, care este obligat sa-l ajute in orice situatie; Persoanele interesate promoveaza pe internet produsele, pe anunturi gratuite, directoare etc, precum si direct clientilor folosind cataloagele si produsele, listele de preturi s.a. Nu este nevoie de abilitaţi deosebite, produsele sunt foarte bune, se vand singure, doar trebuie aratate / date in proba.