Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ORGANO GOLD –NE FACE SANATOSI SI BOGATI ORGANO GOLD a luat nastere de la o idee simpla, cea a unei necesitati – aceea de a savura o cafea gustoasa, dar si sanatoasa. Astfel s-a nascut oportunitatea unor avantaje concrete, atat din punct de vedere economic, pentru persoanele care se implica in aceasta afacere, cat si in ceea ce priveste starea de sanatate. Cu alte cuvinte Organo Gold este Cafeaua care te plateste pentru a fi bauta si impartasita. ORGANO GOLD este o oportunitate de investitie avantajoasa pentru reprezentanti/distribuitori, intrucat: produsele companiei se consuma zilnic de catre milioane de persoane; confera sanatate consumatorilor, iar planul de compensare este foarte generos. Toate acestea determina ca aceasta industrie sa se afle intro expansiune globala. Combinatia perfecta dintre ciuperca Ganoderma lucidum si Cafeaua arabica, confera cafelelor OrGanoGold o aroma gustoasa si ajuta organismul sa se mentina sanatos. Acum poti si tu deveni consumatorul acestei savuroase cafele. Mai mult, poti oferi si TU milioanelor de consumatori de cafea, o cafea a sanatatii si vei castiga de fiecare data cand ei o vor bea. ORGANO GOLD creeaza libertate financiara pentru distribuitori independenti, dar si pentru companii care doresc sa-si diversifice activitatea sau cresterea portofoliului de produse distribuite. Plata se efectueaza sptamanal in functie de contributia si aportul fiecaruia la dezvoltarea afacerii. Intra acum in echipa Organo Gold Romania si afla cum sa-ti construiesti propria ta afacere, bazata pe cel mai vandabil produs din lume - Cafeaua Organo Gold. Informatii, indrumare si consultanta gratuita. DE CE ORGANO GOLD ? Profesional - Costuri modice pentru a incepe colaborarea; - Posibilitatea de a lucra alaturi de oameni de succes, intr-o companie international; - Poti sa lucrezi din confortul casei tale; - Nu ai un program fix; - Beneficiezi de venituri substantiale timp de 10 ani; - Ai posibilitatea de a ajunge la o siguranta si o libertate financiara; - Ai posibililitatea de a incepe propria ta afacere; - Poti sa cumperi Cafea, Cafea la preturi accesibile; Sanatate - In condiţii de siguranţă, foarte mulţi oameni, consumand aceste produse pierd în greutate; - Ai mai multa energie (dispare starea de oboseală); - Gândirea devine mai clară (comunicarea devine mai uşoară); - Are efecte spectaculoase in detoxifiere; - Imbunătăţeşte şi întăreşte sistemul imunitar; - Fiecare ceasca contine o mare cantitate de anti-oxidanţi! - Pretul este aproximativ egal cu cel al unei cafele obisnuite; - Gustul este deosebit de delicios!

Cerinte

Peste 18 ani, fara limita de varsta, ambitie, perseverenta, pragmatism, putere de convingere; Constitue un atu sau avantaj, experienta anterioara, cunostinte minime de operare PC si cunostinte minime medicale, dar nu sunt obligatorii; Abilitati bune de comunicare; Seriozitate si ambitie, cu cat te implici mai mult, cu atat vei castiga mai mult, castigul este functie de activitatea desfasurata. Nu se impune target lunar (nu exista deci volum de vanzare obligatoriu). Fiecare lucreaza cat si cand doreste.