Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Bucuresti

Descrierea jobului - România

Cautam profesionisti in curatenie pentru formarea unei echipe performante. Daca ai mai lucrat in domeniu si vrei un job stabil intr-o echipa, atunci locul tau e aici: -aspirarea prafului; -maturarea spatiilor care nu se aspira; -spalarea gemurilor, usilor, mobilierului, gresiei si faiantei; -dezinfectarea grupurilor sanitare; -executarea micilor lucrari de reparatii: vopsit, lipit; -aranjarea obiectelor din spatiul de curatat.

Cerinte

-capacitatea foarte buna de organizare si planificare a timpului si resurselor; -seriozitate si punctualitate; -asumarea responsabilitatii pentru serviciile oferite; -respectarea normelor de igiena impuse. Beneficii: -salariul este negociabil; -mediu de lucru profesionist. CV-ul tau ne ajuta sa iti oferim jobul de care ai nevoie!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Arata anuntul si prietenilor tai