Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

FARA COMISION! PERSONAL pentru DEPOZITUL unei companii de instalatii termico sanitare din UK NU SE PERCEP COMISIOANE DE MEDIERE PENTRU ACEST PROGRAM DE MUNCA. DESCRIERE: FARA COMISION! Selectam URGENT PERSONAL pentru DEPOZITUL unei companii de instalatii termico sanitare din UK Principalele responsabilitati - persoanele selectate trebuie sa incarce si sa descarce rumegus; - sa mentina echipamentele din depozit curate si in stare de functionare; - sa pastreze curatenia din depozit; - precum si alte responsabilitati cerute de angajator. SE OFERA: - contract legal pe minim 12 luni; - 5,50 GBP/ora (se castiga aproximativ 880 GBP/luna in functie de orele lucrate); - minim 40 ore/saptamana; - 5-6 zile/saptamana; - cazarea se ofera GRATUIT de catre companie; - inceperea muncii imediate.

Cerinte

CERINTE: - persoanele selectate trebuie sa aiba o atitudine buna; - sa respecte colegii de munca si superiorii; - se cere cunoasterea limbii engleze la nivel minim conversational; - detinerea permisului de conducere; - disponibilitatea de a lucra ore suplimentare. COSTURI PROGRAM: Pentru a putea sa incepi munca legal in domeniul instalatiilor, trebuie sa parcurgi urmatorii pasi si sa achiti urmatoarele tarife: A) Taxele catre agentia noastra: - Taxa de procesare a dosarului : 700 RON – se plateste la semnarea contractului de mediere. - Taxa de mediere: NU SE PERCEPE NICIO TAXA DE MEDIERE - COST 0. B) Biletul de avion din Romania in ANGLIA se plateste de catre candidat. C) Alte costuri suportate de candidat: - Bani de buzunar pe perioada asteptarii primului salariu.