Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Toate orasele

Descrierea jobului - U.K.

FARA COMISION! PERSONAL pentru DEPOZITUL unei companii de instalatii termico sanitare din UK NU SE PERCEP COMISIOANE DE MEDIERE PENTRU ACEST PROGRAM DE MUNCA. DESCRIERE: FARA COMISION! Selectam URGENT PERSONAL pentru DEPOZITUL unei companii de instalatii termico sanitare din UK Principalele responsabilitati - persoanele selectate trebuie sa incarce si sa descarce rumegus; - sa mentina echipamentele din depozit curate si in stare de functionare; - sa pastreze curatenia din depozit; - precum si alte responsabilitati cerute de angajator. SE OFERA: - contract legal pe minim 12 luni; - 5,50 GBP/ora (se castiga aproximativ 880 GBP/luna in functie de orele lucrate); - minim 40 ore/saptamana; - 5-6 zile/saptamana; - cazarea se ofera GRATUIT de catre companie; - inceperea muncii imediate.

Cerinte

CERINTE: - persoanele selectate trebuie sa aiba o atitudine buna; - sa respecte colegii de munca si superiorii; - se cere cunoasterea limbii engleze la nivel minim conversational; - detinerea permisului de conducere; - disponibilitatea de a lucra ore suplimentare. COSTURI PROGRAM: Pentru a putea sa incepi munca legal in domeniul instalatiilor, trebuie sa parcurgi urmatorii pasi si sa achiti urmatoarele tarife: A) Taxele catre agentia noastra: - Taxa de procesare a dosarului : 700 RON – se plateste la semnarea contractului de mediere. - Taxa de mediere: NU SE PERCEPE NICIO TAXA DE MEDIERE - COST 0. B) Biletul de avion din Romania in ANGLIA se plateste de catre candidat. C) Alte costuri suportate de candidat: - Bani de buzunar pe perioada asteptarii primului salariu.

Arata anuntul si prietenilor tai