Acest anunt a expirat la data: 02.06.2012

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SE CAUTA PERSONAL CU VARSTA CUPRINSA INTRE 18-35 ANI CUNOSCATORI A LIMBII ENGLEZE LA NIVEL CONVERSATIONAL . CANDIDATII POT LUCRA LA RECEPTIE , RESTAURANT , BAR , BUCATARIE SAU CURATENIE .SE CERE EXPERIENTA IN DOMENIU DE MINIM 3 LUNI ( EXCEPTIE FAC DOAR APLICANTELE PENTRU CURATENIE)PROGRAMUL DE LUCRU ESTE DE 8-10H/ ZI , 6 ZILE/ SAPTAMANA , O ZI LIBERA .SE ASIGURA CAZARE SI MASA CONTRACOST 80 LIRE / SAPTAMANA . SALARIUL ESTE DE 6.08 LIRE/ORA.

Cerinte

SE CAUTA PERSONAL CU VARSTA CUPRINSA INTRE 18-35 ANI CUNOSCATORI A LIMBII ENGLEZE LA NIVEL CONVERSATIONAL . CANDIDATII POT LUCRA LA RECEPTIE , RESTAURANT , BAR , BUCATARIE SAU CURATENIE .SE CERE EXPERIENTA IN DOMENIU DE MINIM 3 LUNI ( EXCEPTIE FAC DOAR APLICANTELE PENTRU CURATENIE)PROGRAMUL DE LUCRU ESTE DE 8-10H/ ZI , 6 ZILE/ SAPTAMANA , O ZI LIBERA .SE ASIGURA CAZARE SI MASA CONTRACOST 80 LIRE / SAPTAMANA . SALARIUL ESTE DE 6.08 LIRE/ORA.


Joburi similare