Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oportunitatile de angajare sunt in orice departament-restaurant, bucatarie, receptie, camere, bar, orice profil organizational-hoteluri 3-4-5 stele, restaurante, cluburi,gastropuburi, etc, avand o durata de 3-6 luni de zile sau chiar pe o perioada nelimitata. AVANTAJE * Locul de munca este asigurat inainte de a ajunge in Cipru * Contract de munca cu o durata de 3-6 luni de zile * Salarizare 500-00 euro/luna + tips * Cazarea si masa asigurate * Posibilitatea de a obtine si al doilea job * Un punct forte in CV, un inceput in viitoarea carieră * Imbunatatirea limbii engleze si a aptitudinilor si a relatiilor cu clientii * Distractie si prieteni noi din toată lumea Daca ne spui ca mai ai prieteni cu care ai vrea sa mergi, va facem Pachetul de Gasca. Adica o sa avem grija sa fiti toti in acelasi loc. Exemple de lucuri de munca: Waiter/waitress, Bartender, Barback, BarWaiter/BarWaitress, Cook, Driver, Lifeguard, Receptionist, Bellboy, SPA Staff, Handyman, Chambermaid, Cashier, Pool Attendant. COMISONUL SE ACHITA LA LOCUL DE MUNCA,IN CIPRU,SI NU LA SEMNAREA CONTRACTULUI IN ROMANIA!

Cerinte

-varsta între 18-35 ani; -vorbitor de limba engleza (cunoasterea altor limbi straine constituie un avantaj: Germana, Rusa, Franceza, Italiana sau Greaca); -Clinic sanatos/apt de munca; -Posibilitate materiala de achita taxele de program si transport în termenele solicitate de agentie si de a se sustine pana la primirea primului salar. Pot participa NUMAI tinerii din UE (inclusiv Romania si Bulgaria). Cetatenii din Republica Moldova sunt eligibili daca detin pasaport romanesc. COMISONUL SE ACHITA LA LOCUL DE MUNCA,IN CIPRU,SI NU LA SEMNAREA CONTRACTULUI IN ROMANIA!