Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal hotelier pentru Marea Britanie – Channel Islands pentru posturile: receptionist, concierge, waiter, general assistant, chef, cook, housekeeper, chambermaid, general duties. Salarizarea este 6.08 lire sterline pe ora NET Cazarea este de 80 lire sterline pe saptamana in care se include intretinerea si cel putin o masa pe zi Nu se cere permis de munca Yellow card Nu se cere inscrierea la un curs NVQ Nu se cere asigurare medicala privata Nu se cer extrase de cont bancar Contractul este pe o perioada de 5-8 luni, din aprilie pana in noiembrie inclusiv.

Cerinte

- varsta intre 19 si 35 ani - nivel cel putin mediu de cunoastere a limbii engleze - experienta in domeniu hotelier de cel putin 6 luni - persoane prezentabile - cazier curat Costurile programului: - la inscrierea in program: 300 lei (TVA inclus) la interviul de la sediul nostru + 340 lire sterline (TVA inclus) care se platesc direct firmei partenere din UK - la primirea ofertei ferme de munca: 900 lei (TVA inclus) + 200 lire sterline (TVA inclus) care se platesc direct firmei partenere din UK