Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Krevin recruteaza pentru Franta, PERSONAL CALIFICAT IN DOMENIUL NAVAL (reparatii), cu urmatoarele specializari: SUDORI, LACATUSI, TINICHIGII, TUBULATORI. Descriere: - lucrari de reparatii la nave; - alegerea tevilor, debitarea, montajul, pregatirea lor pentru sudura; - lucrari de sudura placi noi pe placi vechi( ruginite si deteriorate) ; - lucrari de decupare si pregatire a placilor pentru montaj; - lucrari specializate de vopsitorie a navelor.

Cerinte

- persoane cu experienta minima de 6 ani in domeniul naval; - persoane cu calificare; - experienta anterioara in Franta si /sau Belgia constituie avantaj; - cunostinte de limba franceza si/ sau engleza la un nivel mediu - avansat; - permis de conducere obligatoriu categoria B. Oferim conditii avantajoase si salarii attractive: intre 1700 si 2000 euro/ luna brut in functie de experienta, calificari si nivelul de cunostinte limbi straine . Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.