Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SE CAUTA BARBATI SAU FEMEI CU VARSTA CUPRINSA INTRE 25-35 ANI PENTRU A SE OCUPA CU INCHIRIEREA DE MASINI PENTRU TURISTI SI CLIENTII COMPANIEI , SPALAREA MASINILOR CAND ESTE NEVOIE , INTAMPINAREA CLIENTILOR LA AEROPORT , CONDUC CLIENTII LA BIROU , PREDAU SI PRIMESC MASINILE . CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA SAU GREACA LA NIVEL CONVERSATIONAL .PERMIS AUTO CAT B .DURATA CONTRACTULUI ESTE DE 1 AN CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE .CAZAREA ESTE ASIGURATA .ASIGURARILE SOCIALE SI MEDICALE SUNT PLATITE DE CATRE ANGAJATOR .SALARIUL ESTE DE 600 EURO NET / LUNA .