Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza PERSONAL SALON HAIR&BEAUTY in Suceava. Recrutam COSMETICIANA, SPECIALISTA UNGHII CLASICE/GEL, HAIR – STYLIST (barbat) si AJUTOR HAIR-STYLIST, pentru un nou salon exclusiv de infrumusetare din orasul Suceava.

Cerinte

• experienta in domeniu: minim 2 ani, referinte si cursuri de specialitate acreditate pentru toate calificarile; • hair stylistul cu experienta in tuns, coafat, vopsit si tratamente pentru par; • manichiurista/pedichiurista cu experienta in manichiura clasica, unghii false, constructii, pictura, tratamente; • cosmeticiana cu experienta in tratamente faciale hidratare, anti-acnee, anti-ageing microdermabraziune, etc. Beneficii: • pachet salarial motivant; • pregatire profesionala continua; • lucrul in cadrul unei echipe de profesionisti; • conditii de munca excelente; • pastrarea curateniei la locul de munca, colegialitate, fidelizarea clientilor, dorinta de dezvoltare; • in cadrul interviului final se va da proba de lucru.