Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SE CAUTA DOMNISOARE/ DOAMNE CU VARSTA CUPRIMSA INTRE 20-29 ANI IN URMATOARELE FUNCTII: RECEPTIONERA , OSPATARITA , CHELNERITA, CONSULTANT TURISTIC( CU EXPERIENTA IN UTILIZAREA PROGRAMULUI AMADEUS) , CALL CENTER PENTRU TURIST , SECRETARA , MANECHIURISTA. COAFEZA, INSTRUCTOR FITNESS, SPA TERAPEUT, MANAGER VANZARI PENTRU IMOBILE , DIRECTOR AGENTIE DE TURISM .CANDIDATELE TREBUIE SA CUNOASCA LIMBA ENGLEZA DE LA NIVEL CONVERSATIONAL LA AVANSAT.SUNT NECESARE CALIFICARI IN DOMENII SI RECOMANDARI DE LA LOCUL DE MUNCA. SALARIUL ESTE CUPRINS INTRE 700 -2000 EURO / LUNA .