Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PERSONAL VASE CROAZIERA JOBS AUTHENTIC RECRUTEAZA PERSONAL PENTRU VASE DE CROAZIERA: - BARMAN & JUNIOR BARMAN - HEAD STEWARD - HOTEL MANAGER - EXECUTIVE HOUSEKEEPER - MAITRE D’HOTEL - 1-ST COOK - 2-ND COOK - SOUS CHEF - STEWARD A LA CARTE RESTAURANT CERINTE: -germana conversational -engleza conversational -experienta care poate fi dovedita -cazier judiciar -examen medical inainte cu maxim 7 zile inainte de imbarcare -skype id pentru primul interviu. OFERTA: -salarizare 1500-5000 euro/ luna(functie de pozitie si experienta) -tips -cazare -asigurare medicala -bilet de avion -posibilitate de prelungire a contractului de 6 luni,dupa o vacanta de 6-8 saptamani. DETALII: Aplicantii care vor trece de primul interviu sustinut prin skype, vor avea un ultim interviu in germania (cheltuieli suportate de aplicant). Persoanele acceptate vor achita o taxa"basic safety training" cu o valoare cuprinsa intre 200-300 euro. COMISIONUL AGENTIEI DE RECRUTARE ESTE 0!

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala