Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PLECARE URGENTA IN GERMANIA PENTRU MUNCITORI LA GLETUIT 20.000 m2(douazeci de mii metri patrati).SE PLATESTE 2 EURO/MP,SE POT FACE 40m2-60m2/zix24 zile =1920euro-2880euro/luna. DUPA TERMINAREA ACESTEI LUCRARI DE GLETUIT SE CONTINUA CU RIGIPS,FAIANTA,GRESIE,BAI. CAZAREA ESTE ASIGURATA DE SOCIETATEA CE ARE LUCRAREA IN GERMANIA ,TRANSPORTUL DE LA LOCUL DE CAZARE LA LOCUL DE MUNCA ESTE ASIGURAT DE SOCIETATEA CE ARE LUCRAREA IN GERMANIA. ASIGURARE DE DAUNE DE SANTIER SI PROTECTIA MUNCII ASIGURATA DE SOCIETATEA CE ARE LUCRAREA IN GERMANIA. SCULELE SI UNELTELE DE MUNCA ASIGURATE DE SOCIETATEA CE ARE LUCRAREA IN GERMANIA.

Cerinte

MASA NU ESTE ASIGURATA. -MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL BANI DE MASA,(NU SE ACORDA AVANS)PENTRU PRIMA LUNA DE MUNCA PANA LA PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE IN GERMANIA . MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL HAINE DE LUCRU(SALOPETA , CASCA, BOCANCI DE SANTIER) -ASIGURAREA MEDICALA REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI SI SE FACE IN GERMANIA. -TRANSPORTUL DIN ROMANIA-GERMANIA REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI. COSTUL AUTORIZATIEI DE MUNCA IN GERMANIA ESTE DE 300 EURO SI SE RETINE DIN SALARIU PRIMIT IN GERMANIA. TAXA CONSULTANTA SE ACHITA ASTFEL: -500 LEI IN MOMENTUL DEPUNERI DOSARULUI,SEMNARII CONTRACTULUI PARTENERULUI CE ARE LUCRAREA IN GERMANIA TOTODATA FIIND SI DATA PLECARI. TRIMITETI CV+FOTO la adresa de e-mail.