Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam urgent, in regim de colaborare, persoane pentru colaborare in segmentul de recrutare candidati, pe ofertele ferme de munca pe care le avem. Ansa Jobs organizeaza targ de joburi in perioada 24-25 Noiembrie 2012, cu angajatori britanici care vor sosi in Romania, in vederea recrutarii de personal pe ofertele de munca oferite de acestia in azile de batrani,pe posturile de infirmiere si asistente medicale in Marea Britanie. Locuri disponibile intre 100-200 locuri (candidati). Avem nevoie de colaboratori din toata tara, cu experienta in domeniu de recrutare, autorizati de legea romana in acest sens-PFA sau firme recrutare, motivati si foarte seriosi. Oferim comision, stabilit de comun acord prin contractul de colaborare, pentru fiecare persoana recrutata si inscrisa/plecata la job, pentru targul de joburi-infirmiere si asistente medicale pentru UK. Dar si pentru alte oferte pe care le putem pune la dispozitie. Ne intereseaza o colaborare pe termen lung, avantajoasa pentru ambele parti. Persoanele interesate de suplimentarea veniturilor sau care nu au un job si care pot face recrutare conform legii,pot trimite cv cat mai detailat, cat de urgent posibil. Nu putem incheia o colaborare daca persoana nu este abilitata de legea romana sa faca recrutare (ex. PFA/firma recrutare).

Cerinte

Cerinte: - persoane abilitate de legea romana de a face recrutare (PFA/firme recrutare) - persoane care detin sau pot sa-si obtina urgent un PFA pentru a face recrutare - persoane care doresc sa-si suplimenteze veniturile, sa aiba propia lor afacere - firme de recrutare abilitate de legea romana - persoane cu experienta si PFA in domeniu de recrutare - varsta intre 22-40 ani - foarte motivate, apte si capabile in acest domeniu - exclus firmele care nu au autorizatie de la ITM si care nu sunt inregistrate legal pe segmentul de recrutare

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala