Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: ● dezvoltare si intretinere de aplicatii web ● cercetare si implementare de noi tehnologii, standarde si tendinte in programarea web Oferta (bonusuri, beneficii): ● atmosfera relaxata ● proiecte deosebit de interesante ● bonuri de masa ● servicii medicale Premium in cadrul unei clinici private ● acoperirea costurilor pentru cursuri si certificari de specialitate in domeniu

Cerinte

Cerinte: ● experienta de minim 2 -3 ani in dezvoltarea de aplicatii web (avantaj pentru cei ce prezinta portofoliu de proiecte) ● student sau absolvent Automatica, Electronica, Matematica-Informatica, Informatica aplicata ● sunt necesare cunostinte solide de PHP, SQL (MySQL, PostgreSQL), HTML, JavaScript ● constituie avantaj cunostinte de: PHP Drupal, API Facebook, XML, RSS, Apache, Linux, protocoale de comunicatie ● cunostinte de limba engleza ● responsabilitate si spirit de initiativa ● dorinta de perfectionare si de realizare a unei cariere de succes in domeniu

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate