Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - dezvoltare si intretinere aplicatii web si desktop. Ce oferim: - program flexibil - multe bonusuri (proiect, calitate, experienta, bonusuri periodice, etc.) - salariu motivant - negociabil in functie de experienta si de performante; - mediu de lucru placut,echipa tanara si dinamica - oportunitatea de a participa la dezvoltarea companiei

Cerinte

PHP Developer: - Experienta minima 1 an in domeniu IT. - Capacitate de a lucra atat in mod independent cat si in echipa - Limba engleza nivel conversational. - PHP, HTML, CSS, Jquery Javascript, XML, MySQL, AJAX, JSON .NET Developer: - Cunoasterea conceptelor POO, Design Patterns si a algoritmilor de baza - Cunostinte solide de programare utilizand .NET Framework (3.5 si/sau 4.0) - Cunostinte solide si experienta in lucru cu baze de date - Experienta ca dezvoltator .NET sau programator MySql/SQLServer Prezinta un avantaj: - cunostinte in alte limbaje de programare. - experienta in programarea si analiza aplicatiilor si a lucrului cu baze de date. - experienta aplicatii bazate pe servicii web. - experienta de lucru cu diverse librarii/framework-uri. - portofoliu aplicatii/programe.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala