Detalii loc de munca

Descrierea jobului

MGS BODYWORK SRL cauta PREGATITOR-VOPSITOR AUTO - job fulltime Aria de competentã trebuie sã fie vastã, pe lângã operatiile de vopsire propriu-zise, lucrãtorii trebuie sã ofere o solutie optimã din punct de vedere tehnic, estetic, calitativ si economic. Vopsitorul trebuie sã aibã cunostinte variate în ceea ce priveste diversitate tipurilor de caroserii, sã cunoascã foarte bine modul de utilizare a diverselor materiale de vopsitorie cât si compozitia chimicã a acestora. De asemenea, trebuie sã aibã un dezvoltat simt cromatic si estetic, sã dea dovadã de operativitate în ceea ce priveste acordarea timpilor necesari executãrii diferitelor etape de executare a vopsitoriei, sã aibã fatã de clienti un comportament adecvat, oferindu-le acestora solutia optimã.

Cerinte

Candidatul ideal - persoana serioasa, dornica de munca, corecta, cu experienta minim 4 ani in acest domeniu atat ca pregatitor cat si ca vopsitor. Cautam o persoana constiincioasa in privinta termenelor de livrare, sa fie un organizator bun pentru lucrarile intrate si terminate in sectia de vopsitorie, si sa fie obisnuit cu lucrul in echipa. Interviurile vor fi insotite de proba de lucru.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala