Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PRESELECTIE PENTRU OCUPAREA A 26 DE LOCURI DE MUNCA LANT DE RESTAURANTE ITALIENESTI IN ABU DHABI Descrierea firmei: Agentia noastra organizeaza in data de 2 Noiembrie 2011 in BUCURESTI : Preselectie pentru ocuparea a 26 de locuri de munca in domeniul Hospitality (restaurant/hotel/turism)- in cadrul unuia dintre restaurantele cu specific Italienesc din Abu Dhabi. Interviurile vor fi sustinute de catre Angajatorul din Abu Dhabi. In data de 2 Noiembrie in BUCURESTI - Cotroceni Business Center, Bd-ul Iuliu Maniu, nr 7 , Corp T, Sector 6 vor avea loc interviurile de preselectie. Participarea la acest eveniment este gratuita si se poate face numai in urma inscrierii . Inscrierea consta in trimiterea unui CV in limba engleza cu datele personale si profesionale actualizate la adresa de mail cu subiectul "Abu Dhabi Interviu"

Cerinte

Limba straina: Engleză: Mediu Posturi Disponibile: 2 pozitii – Commis Chef- experienta in bucataria italiana 6 Pozitii – Ospatarite 6 Pozitii – Ospatari 10 Pozitii – Hostess 2 Pozitii – Ajutor Bucatarie Descrierea posturilor: Locatie: Restaurant cu specific italienesc in Dubai -UAE Contract: Minim 2 ani. Asigurari sociale si medicale asigurate de angajator. Program: 8 ore /zi minim , 6 zile/ saptamana. Ore suplimentare disponibile Conditii: varsta intre 21-35 ani, limba engleza nivel mediu Educatie : Minim Liceu sau scoala profesionala absolvita. Experienta: Este necesara experienta minim 3 luni . Responsabilitati : Conform fisei postului . Cazare si masa: Cazare asigurata gratuit - 2/3 persoane in camera. Salariu : 300 Euro Net primele 3 luni, 350 Euro Net dupa primele 3 luni Masa : Asigurata gratuit /3 mese zi Alte bonusuri: Concediu anual 30 zile. Tipsuri in medie intre 400 - 800 Euro Luna/persoana Transport: Asigurat gratuit de catre angajator Vor fi acceptati si vor primi toate detaliile doar candidatii care indeplinesc conditiile minime de eligibilitate: - Varsta minima : 20 ani - Limba engleza la nivel conversational - avansat - Fara cazier judiciar - Experienta minima 3 luni pentru pozitia pentru care se aplica. TAXE PROGRAM: Tarif mediere Eurolife Consulting – 300 Euro (TVA inclus). Se achita integral la semnarea contractului de mediere si a contractului de munca. Tarif plasament agentie partenera – 300 Lire Sterline (Tva Inclus) . Toate detaliile programului le puteti afla accesand site-ul nostru. Alte beneficii: - Ore suplimentare platite - Concediu anual de 30 de zile - Asigurari sociale si medicale platite - Mediu de lucru placut - Contractele pot fi mai lungi de 2 ani. - Tipsuri considerabile. - Labour Card and Residency viza pentru 3 ani. CUM POTI APLICA? TRIMITE un email pe adresa contact@eurolife-consulting.ro cu subiectul “Abu Dhabi INTERVIU” care sa contina un CV actualizat si POZITIILE pentru care vrei sa aplici . EUROLIFE te va contacta pentru confirmarea prezentei tale la sediul nostru pentru sustinerea interviului de preselectie/angajare . Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la telefon.