Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza PRODUCT MANAGER IT SALES SUPPORT TEAM in Bucuresti - stabilirea strategiei de pret conform obiectivelor stabilite; - negocierea costului de produs cu reprezentantul de la High Quality; - crearea si actualizarea fiselor de produs; - previzionarea si monitorizarea vanzarilor; - controlul stocurilor si achizitiilor; - dezvoltarea imaginii produselor in colaborare cu departamentele de Marketing si Retail; - realizarea cercetarilor de piata (preturi, competitie); - crearea si implementarea campaniilor promotionale; - propunerea unei strategii de comunicare eficienta; - gestionarea bugetului de marketing; - dezvoltarea si sustinerea training-urilor pentru parteneri; - oferirea de suport informational reprezentantilor de vanzari. Beneficii: - pachet salarial atractiv; - asigurare medicala; - training-uri; - posibilitati reale de promovare si dezvoltare personala si profesionala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOSTINTE AVANSATE DE LIMBA ENGLEZA; - studii superioare finalizate (tehnic, comercial, financiar); - minim 5 ani experienta de lucru in ITC (3 ani pe o pozitie similara constituie avantaj); - permis de conducere; - realizari semnificative in plan profesional; - adaptabilitate, orientare catre client si catre rezultat; - abilitati foarte bune de comunicare, relationare; - gandire analitica, planificare, viziune strategica.