Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza PROGRAMATOR ROBOTI pentru Oradea: - participa la organizarea activitatilor de programare roboti; - asigura respectarea si implementarea cerintelor specifice clientului si respectarea dead line-urilor; - coordoneaza echipa de programatori si mentine legatura cu celelalte proiecte; - asigura desfasurarea activitatilor din site conform planificarii (initiale); - asigura suport echipei pentru aplicarea standardelor de proiect; - da feedback lesson learned = colectare experiente din site.

Cerinte

- CUNOSTINTE MEDII DE LIMBA ENGLEZA; - studii superioare in domeniul tehnic (Roboti Industriali, Automatica, etc); - cunoasterea produselor si proceselor in domeniul automotive; - cunostinte tehnice de proiectare si standardizare a sistemelor robotizate; - cunostinte privind metodele aplicate in gestiunea resurselor; - cunostinte despre solutiile SW in domeniul roboticii; - planificarea si controlul costurilor si timpilor; - benchmarking in domeniul tehnologiei robotilor; - cunoasterea unor programe avansate de proiectare. Beneficii: - mediu de lucru profesionist; - salariu negociabil in functie de experienta si competente profesionale; - cazare asigurata temporar in cazul relocarii. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.