Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ANGAJĂM PROIECTANT case din lemn - post cu norma intreaga CANDIDATUL IDEAL: RESPONSABILITATI / BENEFICII: Responsabilitati : Elaboreaza planuri pentru proiectele de executie; Elaboreaza documentatie tehnica specifica si grafice de executie; Propune spre avizare proiectele si verifica validarea acestora pentru productie ; Urmareste executia lucrarilor, d.p.v. al calitatii, cantitatii si al respectarii termenelor; Consulta responsabilul de logistica pentru planificare comenzi si livrari tinand cont de santierele in derulare, elaborand in acest sens liste specifice de materiale/produse necesare. Beneficii : Salariu fix. Prime de performanta. DESCRIEREA COMPANIEI: Producator - Constructor de case cu structura din lemn.

Cerinte

Experienta relevanta in domeniu constituie un atu ; Cunostinte solide : ARCHICAD 2D/3D - nivel avansat; Calcul Rezistenta; MS Office ; Limbi straine: Franceza - mediu, termeni tehnici ; Atentie la detalii, capacitate de analiza si sinteza ; Persoana energica, cu atitudine pozitiva.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate