Detalii loc de munca

Descrierea jobului

FIRMA DE PROIECTARE NAVALA ANGAJEAZA PE BAZA DE CONTRACT DE MUNCA PE DURATA NEDETERMINATA PROIECTANTI NAVE. CUNOASTEREA PROGRAMELOR SPECIFICE PROIECTARII ASISTATE DE CALCULATOR :2D SI 3D PENTRU PROIECTANTI. EXPERIENTA PRACTICA DE MINIM 6 LUNI IN REALIZAREA DE PROIECTE , SCHITE,ARHITECTURA NAVALA.CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE .DISPONIBILITATEA DE LUCRU IN MEDIU MULTICULTURAL .MASA SI CAZAREA SUNT ASIGURATE . SALARIU 20-30 LIRE/ ORA PENTRU PROIECTANTI FARA STUDII SUPERIOARE FINALIZATE , 30-40 LIRE/ ORA PENTRU CEI CU PREGATIRE SUPERIOARA.

Cerinte

FIRMA DE PROIECTARE NAVALA ANGAJEAZA PE BAZA DE CONTRACT DE MUNCA PE DURATA NEDETERMINATA PROIECTANTI NAVE. CUNOASTEREA PROGRAMELOR SPECIFICE PROIECTARII ASISTATE DE CALCULATOR :2D SI 3D PENTRU PROIECTANTI. EXPERIENTA PRACTICA DE MINIM 6 LUNI IN REALIZAREA DE PROIECTE , SCHITE,ARHITECTURA NAVALA.CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE .DISPONIBILITATEA DE LUCRU IN MEDIU MULTICULTURAL .MASA SI CAZAREA SUNT ASIGURATE . SALARIU 20-30 LIRE/ ORA PENTRU PROIECTANTI FARA STUDII SUPERIOARE FINALIZATE , 30-40 LIRE/ ORA PENTRU CEI CU PREGATIRE SUPERIOARA.


Joburi similare