Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Realizarea de samplinguri si promotii permanent (in magazine, supermarketuri, scoli, terase), pe baza unei metodologii stabilite anterior. Principalele obligatii: - atragerea potentialilor clienti - evidentierea beneficiilor produselor si prezentarea lor - crearea unui nou portofoliu de clienti - mentinerea si promovarea imaginii companiei si a produselor existente -finalizarea tuturor proiectelor in care se implica. -respectarea programului de lucru -indeplinirea normei de lucru. Oferim profesionalism, stabilitate Se semneaza contract individual de munca, pe perioada determinata Se ofera bonusuri de performanta

Cerinte

Studente cu aspect fizic deosebit Bune abilitati de comunicare, dinamism Persoane serioase, responsabile, descurcarete, interesate sa-si construiasca o cariera in publicitate Persoane cu mare putere de convingere, atitudine prietenoasa, carismatica Coafura ingrijita, aspect fizic sanatos/placut, ten hidratat, fara imperfectiuni, manichiura impecabila, stil vestimentar ingrijit (trimiteti OBLIGATORIU fotografie) Inaltime - minim 1.68 cm - OBLIGATORIU

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala