Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Avem nevoie urgent de personal pentru exploatari forestiere! Contractele sunt pe o perioada de 5 luni, cu posibilitate de prelungire. Posturi disponibile pentru drujbisti, tractoristi si macaragii. Nu necesita calificare, importanta este experienta. Oferta cuprinde cazare, echipament de lucru, utilaje si consumabile masina. Termenul de aplicare este de 10.04.2013, cu disponibilitate de plecare imediata. Castiguri tentante si asigurare medicala acoperita in totalitate de angajator. Profita de ocazia incheierii unui contract de munca cu un angajator strain si foloseste-ti experienta, vei obtine un venit consistent! Beneficii: Se lucreaza in echipa. Mesele asigurate de catre angajator. Contractele se prelungesc automat, daca angajatorii sunt multumiti de dumneavoastra. Drum gratuit pana in strainatate si de la cazare la locul de munca.

Cerinte

Experienta in taiatul copacilor si incarcatul lemnelor. Sa cunoasca sa foloseasca utilajele si uneltele specifice. Disponibilitate de plecare imediata si de relocare in functie de terminarea sarcinilor. Apt pentru efort fizic. Harnic si descurcaret. Atentie sporita din partea persoanelor care vor lucra pe utilaje sau cu unelte. Persoanele care detin permis de conducere pentru tractor au avantaj!!!