Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca iti place sa lucrezi la inaltime, intr-un domeniu tehnic si ti-ar place sa incerci sa lucrezi in Germania, atunci esti persoana potrivita pentru noi.Oferim posturi pentru Meseriasi la Montat Panouri Solare. Instructajul se face la locul de munca.Acceptam si persoane care au mai lucrat ca lacatus mecanic, sudor, electricieni. Contractul de munca se semneaza cu angajatorul, si veti primi si permisul de munca.Mancarea si cazarea sunt platite de angajator. Hai in echipa noastra, nimic nu este imposibil pentru noi!

Cerinte

Plecari in septembrie! Nu se cere limba straina. Se ofera instructaj la locul de munca. Echipamentul oferit de firma. Transportul dus -intors asigurat. Persoane care nu au frica de inaltime, care au mai lucrat in domeniu sau in constructii, saul alt domeniu tehnic. Persoane care nu au probleme psihologice, medicale sau legale. Se pleaca cu permis de munca, asigurari medicale, concedii platite, posibilitate de prelungire a contractelor de munca in functie de calitatea lucrarilor.