Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam personal pentru asamblat panouri fotovoltaice. Asamblarea se face in fabrica. Contractele se fac pe perioada lunga de timp de la 6 luni la 1 an cu posibilitate de prelungire. Mod de lucru: Se i-a o bucata mare de geam, se curata peste care se pune un material plastic, dupa care se face partea electrica si se fixeaza totul cu o sina metalica. Dupa o durata de 30 de zile ve-ti beneficia de un atestat care dovedeste experienta dumneavoastra in acest domeniu. Decizia este a ta. Suna si noi iti vom raspunde pentru detaliile necesare inscrierii tale. Beneficiezi si de asigurare medicala inclusa pe perioada contractului. Contractul individual de munca din strainatate se semneaza la sediul firmei noastre inainte de plecare atat in romana cat si in germana. INSCRIETE PANA IN DATA DE 14.12.2012. cu contract garantat pentru plecare in luna IANUARIE!!!

Cerinte

Cerem si oferim seriozitate. Atentie sporita la asamblarea pieselor. Disponibilitate de a efectua ore suplimentare. In acest domeniu nu necesita cunoasterea limbii germane deoarece exista translatori angajati la locul de munca.