Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam personal in fabricarea panourilor solare!! Energia electrica ocupa un loc central in viata noastra, la fel ca si siguranta unui loc de munca. Scopul nostru, realizat in parteneriat cu angajatorii externi, este acela de a specializa cat mai multi romani pe un domeniu care in viitorul apropiat va fi la mare cautare si in Romania. Suna acum si obtine un contract intr-o companie straina in cadrul careia beneficiezi si de o calificare atestata pe intreg teritoriul UE. Salariul consistent, din care nu mai trebuie sa-ti achiti cazarea si masa, pentru ca sunt deja asigurate de catre angajator, iti ofera libertate financiara! Ocazie unica, pana in data de 12.04.2013 se fac inscrieri cu plecari imediate! Beneficii: Scolarizare practica la locul de munca, avand la baza interesele angajatului si nevoile angajatorului . Contract de lunga durata in baza caruia concediul de odihna este platit. Echipament de lucru si translatori romani disponibili in cadrul fabricii. Suport din partea noastra pe toata perioada contractului.

Cerinte

Atentie la detalii, ambitia de a invata si de a deveni un cat mai bun profesionist. Varsta cuprinsa intre 18-55 ani. Program de lucru 8h /zi, 5zile/sapt. Bune abilitati de lucru in echipa. Eficienta si seriozitate!