Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca esti o persoana in cautarea unei oportunitati, a unei activitati care sa-ti suplimenteze veniturile sau chiar iti doresti independenta financiara, acesta e jobul dorit. Iti oferim sansa sa devii partenerul unei companii internationale lider mondial in domeniul sanatatii si frumusetii. Selectam persoane serioase, ambitioase, entuziaste, cu abilitati de comunicare, cu mintea deschisa si apte pentru munca in echipa, cu varsta peste 18 ani, cu studii medii/superioare, activi si pensionari. Experienta in pozitii de conducere sau in coordonarea unor echipe, reprezinta un avantaj. Asiguram gratuit formare si pregatire la standarde europene, posibilitatea unei dezvoltari personale si profesionale cu evolutie spre nivelul de manager, nivel recunoscut oriunde in lume, o cariera pe termen lung intr-o companie de nivel international. Colaborarea poate fi part time sau full time, programul este flexibil si oferta include recompense consistente in bani din prima luna de activitate pentru orice nivel de ambitie, in functie de implicare. Apreciez seriozitatea maxima. Daca te consideri o astfel de persoana profita de ocazie si trimite un CV si vei fi contactat in vederea stabilirii unui interviu.

Cerinte

Candidatii ideali: persoane motivate, sociabile, creative, perseverente, cu spirit antreprenorial, dedicate activitatii, succesului si veniturilor ridicate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala