Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca va doriti prosperitate pe termen lung si nu doar un simplu salariu de moment, FM Group va ofera acum posibilitaa unei afaceri Multi Level Marketing unde orice performanta este posibila ! Devenind membru FM Group inseamna ca vrei sa realizezi ceva in viata, ca vrei sa ai succes in indeplinirea visurilor tale ! OFERIM: - consultanta si instruire gratuita - prezentari pentru dezvoltare - rezultate rapide datorita experientei si eficientei Liderilor - beneficii maxime , bineinteles cu implicarea Partenerului ( Colaboratorului ) Castiga FULL- TIME , muncind PART- TIME ! - te dezvolti personal ! - promovezi produsele ; - vinzi si castigi 40% ; - iti creezi propria ta retea de consumatori si distribuitori, oferind posibilitatea si altora de a castiga Recrutez coordonatori retea sau colaboratori vanzari directe FM Romania (Companie noua, in plina dezvoltare, cu produse superioare calitativ [DROM FRAGRANCES GERMANIA], la preturi foarte accesibile)!

Cerinte

-varsta minima 18 ani -disponibiltate de a invata si a ajunge la o buna cunoastere a domeniului de activitate a companiei , respectiv domeniul Multi Level Marketing -persoana dinamica, cu aptitudini de lider -bune abilitati de comunicare ,socializare si negociere -disponibilitate pentru a investi zilnic timp in activitatea de promovare a ofertei firmei FM Group -spirit energic ,intreprinzator orientat catre a-si atinge obiectivele propuse -dorinta de libertate financiara si atingerea ei -disponibiltate de a participa la toate intalnirile de lucru si cursurile de pregatire profesionala -promovarea produselor companiei